Apsaugos sistemos

Videostebėjimo ir videoapsaugos sistemos

Tai sistemos, suteikiančios galimybę monitoriaus ekrane nuolat matyti saugomus objektus, kaupti padarytus įrašus ir prireikus juos peržiūrėti.

Priklausomai nuo užsakovo poreikių, galimi įvairaus sudėtingumo lygio videostebėjimo sistemų variantai – nuo vienos videokameros iki kelių dešimčių videokamerų matricinio valdymo videosistemų. Videostebėjimo sistemų integravimas į apsaugos signalizacijų sistemas padidina saugomų objektų saugumą ir labai palengvina apsaugos darbuotojų bei nusikaltėlių paieškos tarnybų darbą.

Patalpų apsauginė ir priešgaisrinė signalizacija

Bendrovė siūlo kokybiškas, žinomų vakarų šalių firmų įvairių lygių apsaugines ir priešgaisrines signalizacijas.

Signalizacijos lygiai: žemas (gyvenamieji namai, butai); vidutinis (biurai, parduotuvės, kavinės, valstybinės įstaigos ir pan.); aukštas (bankai, saugyklos, strateginiai valstybiniai objektai ir pan.). Signalizacijos sistemos prijungiamos prie stebėjimo pultų per telefono liniją arba prie radijo bangų siųstuvų.

Įėjimo kontrolė ir apskaita

Praėjimo kontrolės ir apskaitos sistemos įrengiamos ten, kur norima apriboti lankytojų ar darbuotojų srautus tam tikrose pastato ar teritorijos zonose, taip pat norint gauti duomenis apie konkrečių darbuotojų ar lankytojų judėjimą objekte.

Praėjimo kontrolės sistemos, integruojamos su apsaugos signalizacijos sistemomis, suteikia sistemos vartotojams ir apsaugos darbuotojams didesnių sistemos saugumo bei išnaudojimo galimybių.

Teritorijų perimetro apsauga

Teritorijų perimetro apsaugai, priklausomai nuo objekto saugumo lygio reikalavimų, naudojami įvairaus tipo jutikliai ir sistemos. Paprasčiausios sistemos įrengiamos naudojant pasyvius infraraudonųjų spindulių jutiklius. Aukštesnio lygio sistemose yra naudojami aktyviniai infraraudonųjų spindulių, mikrobangų arba ultragarso barjerai. Sudėtingiausios ir patikimiausios perimetro apsaugos sistemos įrengiamos naudojant požeminius talpuminius kabelius.

Bendrovės „Infora“ diegiamos perimetro apsaugos sistemos paprastai integruojamos su videostebėjimo sistemomis.


K.Petrausko g. 26, 44156 Kaunas,
Tel. (8~37) 33 23 59, faks. (8~37) 33 23 86,
El. paštas: infora@infora.lt
S p r e n d i m a s: UAB „V studija“ adm zone.